O nas

Emercator.pl jest rozwijającym się sklepem internetowym dystrybuującym klucze do gier, czyli keye po najniższych możliwych cenach. W naszej ofercie znajdują się dziesiątki tytułów, zarówno najnowszych, jak i starszych gier. Responsywność witryny WWW emercator.pl zapewnia wygodę zakupów również na urządzeniach mobilnych. Emercator gwarantuje rzetelną obsługę klienta oraz błyskawiczny czas realizacji zamówienia.

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji naszego sklepu, nową wersję charakteryzuje niemalże 100% dostępność oferowanych gier, co oznacza, że dostawa kluczy do gier pc realizowana jest w ciągu kilku minut! Pamiętaj, że ceny gier w naszym sklepie aktualizowane są na bieżąco, abyś już nigdy nie musiał przepłacać! Połączenie z emercator.pl jest szyfrowane certyfikatem SSL, zaś płatności obsługiwane są przez bezpieczny system Dotpay.

Emercator jest nowym sklepem, więc jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach, konkursach i promocjach serdecznie zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, a także do odwiedzenia naszego fanpage’a.

Udanych zakupów życzy
Zespół Emercator

Kallart Krzysztof Zielonka
Bergiela 3/8
80-180 Gdańsk
NIP: 8391515237
REGON: 770724428